A-Partments Appartement

Belangrijkste voorzieningen

  • The lagest option:
  • 6 gasten
  • 4 bedden
  • 1 slaapkamer

Locatie

    A-Partments Appartement Keulen bevindt zich op 20 minuten loopafstand van het Kölner Dom en geeft toegang tot een aantal toeristische attracties in de omgeving.

    Dit appartement ligt in de Altstadt wijk van de stad en biedt snelle toegang tot de Heilige Maria in het Capitool, die binnen 750 meter loopafstand ligt. De gasten kunnen naar het Wallraf-Richartz-Museum, gelegen op een klein stukje lopen van dit appartement, gaan. U kunt ook het Käthe Kollwitz Museum bereiken, binnen 18 minuten lopen hiervandaan.

    Bezoekers zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger in deze accommodatie. Verder is er een apart toilet en een douche beschikbaar.

    Maak uw verblijf nog aangenamer in A-Partments Appartement met een kitchenette, ingericht met een waterkoker en een koelkast voor uw comfort. De dichtstbijzijnde bushalte bij A-Partments Appartement is Schokoladenmuseum, het is binnen 100 meter loopafstand. Daarnaast hebben gasten de beschikking over een gezondheidsclub, zodat ze in vorm kunnen blijven.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 20:00
    Uitchecken: van 07:00 tot 11:00
    Licentienummer003-3-0010014-22,003-3-0010016-22,003-3-0010018-22,003-3-0010020-22,003-3-0010021-22,003-3-0010022-22,003-3-0010025-22,003-3-0010026-22,003-3-0010029-22,003-3-0010032-22,003-3-0010037-22
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen extra bedden in de kamer.

    Kameropties bij A-Partments Appartement Keulen

    Bezoekers zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger in deze accommodatie. Verder is er een apart toilet en een douche beschikbaar.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    A-Partments Appartement Keulen Kamer foto A-Partments Appartement Keulen Wastafels foto A-Partments Appartement Keulen Keuken foto A-Partments Appartement Keulen Interieur foto A-Partments Appartement Keulen Kamer foto
    Appartement

    Grootte: 19 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    A-Partments Appartement Keulen Macro Details foto A-Partments Appartement Keulen Kamer foto A-Partments Appartement Keulen Wastafels foto
    Appartement

    Grootte: 26 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    A-Partments Appartement Keulen Faciliteiten foto A-Partments Appartement Keulen Kamer foto
    Appartement

    Grootte: 30 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    A-Partments Appartement Keulen Kamer foto A-Partments Appartement Keulen Kamer foto
    Appartement

    Grootte: 30 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    A-Partments Appartement Keulen Interieur foto A-Partments Appartement Keulen Voorzieningen foto A-Partments Appartement Keulen Interieur foto A-Partments Appartement Keulen Interieur foto A-Partments Appartement Keulen Faciliteiten foto A-Partments Appartement Keulen Faciliteiten foto A-Partments Appartement Keulen Faciliteiten foto A-Partments Appartement Keulen Kamer foto
    Comfort Appartement

    Grootte: 50 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    A-Partments Appartement Keulen Kamer foto A-Partments Appartement Keulen Keuken foto A-Partments Appartement Keulen Keuken foto A-Partments Appartement Keulen Kamer foto A-Partments Appartement Keulen Faciliteiten foto A-Partments Appartement Keulen Bedden foto A-Partments Appartement Keulen Kamer foto A-Partments Appartement Keulen Kamer foto A-Partments Appartement Keulen Faciliteiten foto A-Partments Appartement Keulen Kamer foto
    Appartement met een Slaapkamer

    Grootte: 50 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    A-Partments Appartement Keulen Kamer foto A-Partments Appartement Keulen Andere info foto A-Partments Appartement Keulen Faciliteiten foto A-Partments Appartement Keulen Faciliteiten foto A-Partments Appartement Keulen Bedden foto A-Partments Appartement Keulen Faciliteiten foto A-Partments Appartement Keulen Voorzieningen foto A-Partments Appartement Keulen Kamer foto
    Appartement

    Grootte: 40 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    A-Partments Appartement Keulen Faciliteiten foto A-Partments Appartement Keulen Keuken foto A-Partments Appartement Keulen Buitenkant foto A-Partments Appartement Keulen Faciliteiten foto A-Partments Appartement Keulen Bedden foto A-Partments Appartement Keulen Macro Details foto
    Appartement

    Grootte: 50 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    A-Partments Appartement Keulen Faciliteiten foto
    Appartement

    Grootte: 30 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    A-Partments Appartement Keulen Faciliteiten foto A-Partments Appartement Keulen Bedden foto
    Appartement met een Slaapkamer

    Grootte: 70 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    A-Partments Appartement Keulen Kamer foto A-Partments Appartement Keulen Toiletten foto A-Partments Appartement Keulen Gangen foto A-Partments Appartement Keulen Buitenkant foto A-Partments Appartement Keulen Wastafels foto A-Partments Appartement Keulen Keuken foto A-Partments Appartement Keulen Faciliteiten foto A-Partments Appartement Keulen Kamer foto A-Partments Appartement Keulen Bedden foto A-Partments Appartement Keulen Macro Details foto
    Studio

    Grootte: 35 m²

    Type bed: 1 Single Bed or 1 Double Bed

    Meer informatie +

    Locatie bij A-Partments Appartement Keulen

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer
    Plekken in de buurt bekijken

    Plekken in de buurt

    Luchthavens (1)

    Luchthaven Keulen-Bonn
    15.3 km

    Treinstations (1)

    Central Station Cologne
    1.3 km

    Bezienswaardigheden (11)

    Deutsches Sport & Olympia Museum
    300 m
    Rheinauhafen
    300 m
    Malakoffturm
    300 m
    Chocolademuseum Keulen
    600 m
    Museum Schnütgen
    900 m
    Ludwig-museum
    950 m
    Kölner Philharmonie
    950 m
    Dom van Keulen
    1.1 km
    Kölnarena
    1.7 km
    Museum for East-Asian Art
    2.7 km
    Kölner Zoo
    3.1 km

    Gastbeoordelingen van A-Partments Appartement Keulen

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Duitsland

    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    A-Partments Appartement Keulen